איך לבחור מזרן?

 
 
 
מהו המזרן הטוב ביותר עבורכם? מבולבלים?

למומחים שלנו ב- מזרנים ורהיטי קיסריה יש כמה עצות טובות ותשובה לשאלה איך לבחור מזרן איכותי.
 
 
 
איך לבחור מזרן איכותי
 
 
 
איך לבחור מזרן
 
 
 
 

 1. מידות המזרן
 2. שימו לב למידות המזרן. את מידת המזרן יש להתאים כמובן למידות בסיס המיטה. לצורך זה, ישנם סטנדרטים קבועים לגבי אורך ורוחב המזרן. יש לשים לב למידות הפנימיות של המיטה וכמובן להתחשב בעובי המזרן. ניתן לקבל כל מידה באורך וברוחב.

 3. איך זה מרגיש?
 4. ישנן הרבה המלצות לגבי מזרנים מסוגים שונים בשוק, אבל קודם כל חשובה התחושה האישית שלכם. נסו כמה מזרנים בחנות. אל תתביישו להישכב אחורה ולהימתח, על מנת להרגיש את המזרן באמת ולהבין עד כמה הוא נוח לכם.

 5. עבור מי המזרן?
 6. לא כל מזרן מתאים לכל גיל ולכל מצב, ולכן כשמדברים על איך לבחור מזרן יש להתאים את סוג המזרן לאדם שהולך לישון עליו. למשל אם מדובר באדם עם בעיות גב, רצוי להתייעץ עם רופא ולבחור במזרן אורתופדי מיוחד, שתומך בגב ומסייע בהקלה על כאבי גב. עבור ילד שגר בחדר קטן, רצוי להתאים מזרן למידות הילד והחדר.

 7. חומר המזרן
 8. כמו כן, חשוב להבחין בין החומרים השונים מהם עשויים המזרנים, ולהבין את תכונותיו של כל חומר, כך שיתאימו לצורכיכם.

  מזרני ספוג – הם מזרנים קשים יחסית, שדרגת קשיותם נקבעת על פי מידת הדחיסות של הספוג. בנוסף, הם נחשבים לזולים יחסית ומהווים את פתרון השינה המושלם עבור אנשים בריאים ללא בעיות גב, שאינם מעוניינים לישון על מזרן קפיצי.

  מזרני ויסקו – הם מזרנים "זוכרים" מכיוון שעשויים מחומר דמוי ג'ל שזוכר את תבנית הגוף ומשנה את המזרן בהתאם לתנוחות המשתנות שלכם לאורך הלילה. כך תקבלו שינה מושלמת ותמיכה לגוף.

  מזרני לטקס – לטקס הוא סוג של גומי טבעי המופק מעץ הגומי, ונחשב לחומר איכותי ביותר בתחום המזרנים. מזרני לטקס מכילים שכבה אחת או יותר של לטקס, ולפיכך מאופיינים בגמישות רבה. הגמישות אינה פוגעת במידת הקשיות של המזרן, אלא להפך, והתוצאה – מזרן קשיח עם תמיכה המאפשר גמישות תנועה לנוחיותכם המלאה.
 
זקוקים למידע נוסף איך לבחור מזרן? אנחנו במזרנים ורהיטי קיסריה מאחלים לכם שינה נעימה וחלומות פז! לכל שאלה נוספת שתסייע לכם בבחירת המזרן האולטימטיבי, אתם מוזמנים לפנות אלינו: 072-3256241