פרופיל החברה

 
 

אודות מזרני נטו

 
חברת מזרני נטו בע"מ הוקמה בשנת 1960, וכיום היא מנוהלת על ידי אביגדור אביב, הפועל בתחום של שיווק מזרנים, פתרונות שינה ורהיטים מזה שנים רבות. המוטו של החברה הוא הקפדה על איכות ללא פשרות, ולכן היא משווקת מוצרים באיכות מעולה, בהתאמה אישית לצורכי הלקוח, להעדפותיו ולתקציבו.

החברה משווקת לחנויות, למוסדות, לבתי מלון ולבתי הארחה בכל רחבי הארץ.

החברה מייבאת פתרונות שינה מאירופה. מוצרי החברה מצטיינים באיכות גבוהה במיוחד, וזאת בזכות תהליכי פיתוח ושיפור מתמידים, כמו גם תודות לשימוש בחומרי גלם איכותיים. מוצרי החברה מביאים אל הצרכן את כל החידושים שבעולם השינה והרהיטים, ומלווים אותו במשך שנים רבות. בנוסף לייצור העצמי, החברה מייבאת לארץ פתרונות שינה מגוונים, המותאמים הן לשוק הפרטי והן לשוק המוסדי.
 
 
 
מזרן
 
 
 
 
חייגו אל צוות מזרני נטו 072-3256241

שואפים לשלמות

 
מכיוון שהחברה שמה לנגד עיניה את שביעות הרצון של הלקוח, היא דואגת לא רק לשווק להם מזרנים, פתרונות שינה ורהיטים איכותיים ברמה הגבוהה ביותר, אלא גם לספק להם שירות מקצועי ואדיב לכל אורך הדרך. השירות הטוב מתחיל בצרכים והעדפות של הלקוח, עובר במתן ייעוץ והסברים מקצועיים, ממשיך במעמד הרכישה בזכות המחירים האטרקטיביים ולמעשה לא מסתיים – בשל האחריות שניתנת ללקוח על המוצר שרכש. כל מוצר נמכר באחריות, ובכל בעיה הלקוחות מוזמנים לפנות אלינו ולקבל את השירות המתאים עם הרבה סבלנות והבנה.
 

מזרנים ורהיטי קיסריה - השם אומר את הכול

 
בזכות הפעילות רבת השנים של החברה, השם מזרנים ורהיטי קיסריה כבר ידוע ומוכר בכל רחבי הארץ כמותג שמסמל נוחות ואיכות כאחד. החברה לא קופאת על שמריה, וממשיכה לרענן את קו המוצרים שלה כל העת, על מנת להמשיך ולספק ללקוחותיה את המזרנים הטובים ביותר, המתאימים להם מכל הבחינות.


שלכם ובשבילכם, צוות מזרון נטו בע"מ - משווקת מזרנים ורהיטי קיסריה