פתרונות שינה ואירוח אירופאיים

 
 
 

פתרונות שינה יוקרתיים

 
מחפשים ספה שנפתחת למיטה ויכולה לשמש גם רהיט סלוני יוקרתי וגם פתרון שינה
איכותי? מזרנים ורהיטי קיסריה מציגה: פתרונות שינה אירופאיים איכותיים – הטרנד החדש בעולם הרהיטים.

לפרטים ולהזמנות חייגו: 072-3256241

כשאתם מחפשים פתרונות שינה נוחים לכם ולאורחים שלכם, אתם צריכים ספות ומיטות שנפתחות בקלות, ושיאפשרו לכם לישון בשקט – במלוא המשמעות.

אנחנו במזרנים ורהיטי קיסריה מזמינים אתכם להתרשם ממגוון פתרונות שינה אירופאיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר, המשלבים נוחות מרבית עם עיצוב מרשים ויוקרתי.

  • ספות נפתחות – ספות עור ובד דו מושביות הנפתחות למיטה זוגית. ספות אלה מספקות נוחות מרבית הון בישיבה והן בשכיבה, ומאפשרות לכם להשתמש בהן כספות סלוניות מעוצבות לכל דבר ביום, וכמיטה נוחה ונעימה בלילה.

  • כורסת יחיד נפתחת למיטה – כורסת יחיד הנפתחת למיטה. את הכורסה ניתן להציב בסלון, בחדר האורחים או בחדר העבודה והיא משמשת כפתרון ישיבה נוח לכל דבר ועניין. בלילה אפשר לפתוח אותה בקלות באמצעות מנגנון ההרמה האיכותי, ולשכב לישון בשקט כמו שרק פתרונות שינה אירופאיים מאפשרים.

  • ספה-מיטה לאירוח מושלם – ספה המתאימה להצבה בסלון, בחדר האורחים או בחדר העבודה, אשר ביום אפשר לשבת עליה בנוח ובלילה אפשר לישון עליה בנוחות מדהימה.
 
 

למה דווקא מזרנים ורהיטי קיסריה?

 
כי כל פתרונות השינה האירופאיים המשווקים על ידי מזרנים ורהיטי קיסריה מיוצרים על פי כל התקנים הדרושים הן מבחינת איכות והן מבחינת בטיחות, ומספקים לכם את כל היתרונות הרצויים:

  • עיצוב יוקרתי – כל הרהיטים מיוצרים מבדים איכותיים ויפים ו/או מעור רך ונעים, מגיעים במגוון רחב של צבעים ומוסיפים לבית אווירה יוקרתית.

  • נוחות מרבית – כל פתרונות השינה שלנו מעוצבים כך שגם כשיושבים עליהם וגם כששוכבים עליהם מרגישים מיד כמה נוח ונעים.

  • תחזוקה נוחה – כל הבדים והעורות בהם אנו עושים שימוש הינם קלים יחסית לתחזוקה ולניקוי ומאפשרים לכם ליהנות ממראה נקי וחדש שלהם לאורך זמן.

  • אחריות מלאה – אנו משווקים פתרונות שינה אירופאיים באחריות מלאה, כך שאתם יכולים לפנות אל נציגי השירות שלנו בכל מקרה של תקלה או בעיה.
 
לקבלת מידע נוסף אודות פתרונות השינה האירופאיים שלנו אתם מוזמנים ליצור עמנו קשר טלפוני או דרך האתר,
או להגיע אל אולם התצוגה שלנו ונשמח לסייע ככל שאפשר.